Terug naar overzicht
Alexander Gabriël Coenegrachts
Alexander Gabriël Coenegrachts

Alexander Gabriël Coenegrachts

Alexander Gabriel Coenegrachts is een drietalige (NL, FR, ENG), Brusselse product builder en technologieprofessional met een sterke focus op AI, digitale innovatie en productontwikkeling. Zijn missie? Product Managers helpen ontwikkelen tot Product Engineers.

Met een achtergrond aan EFREI – École Française d’Électronique et d’Informatique bouwde Alexander een stevige basis in digitale systemen Vandaag vertaalt hij die kennis naar toekomstgerichte oplossingen en helpt hij ideeën die we voordien te complex of te duur zouden gevonden hebben, gewoon doen op een behapbare, betaalbare manier. Mèt de hulp van AI! Daarbij heeft hij zich ook verdiept in Sustainable AI en European Sovereignity.

Alexander staat voor een pragmatische aanpak: technologie niet om de technologie, maar als hefboom om sneller te bouwen, slimmer te werken en betere producten te creëren.

Hij werd al uitgenodigd om te spreken bij Touring, Artevelde Hogeschool, General Atlantic, Astorg, Stad Hasselt...

Boek spreker

Wij hebben de beste spreker voor jou

topspreker.be biedt een ruime keuze en heeft steeds de geknipte ambassadrice of ambassadeur om jouw boodschap over te brengen.
Contacteer ons